Zoznamka španielsky preklad
Zoznamka španielsky preklad
Zoznamka španielsky preklad
Zoznamka španielsky preklad
Zoznamka španielsky preklad
Zoznamka španielsky preklad
Jan Jan

Zoznamka španielsky preklad

Mali ste na mysli slovo poručiť? Preklad „zoznamka sk“ zo slovenčiny do španielčiny. Preklad slova „dievča” zo slovenčiny do španielčiny. Preklad slova „chvalabohu!” zo slovenčiny do španielčiny. Preložiť Zoznamka pre zimbabwians v Južnej Afrike „španielska muška“ zo slovenčiny do angličtiny.

Slovensko-španielsky. Preklad slova špabielsky zo španielčiny do slovenčiny. Mali ste na mysli slovo Babel? papel, →, papierpapier. Pre výraz „po štyroch (brať schody)“ neexistuje v slovníku žiadny preklad. Zoznamka španielsky preklad slova „ďakujem” zo slovenčiny do španielčiny. Preklad slova „vlasy” zo slovenčiny do španielčiny.

Slovník nenašiel hľadaný výraz v preklade zo slovenčiny do španielčiny, zobrazuje. Ringier Axel Springer SK, a.s. a TEOS Trenčín. Preklad slova „slnko” zo slovenčiny do španielčiny. Preklad slova „poslať” zo slovenčiny do španielčiny. Preklad slova „zelený jačmeň” zo slovenčiny do španielčiny.

Mali ste na mysli slovo pole alebo tole? Preklad slova „prosím?” zo slovenčiny do španielčiny. Jazyk: Anglický · Nemecký · Francúzsky · Španielsky · Maďarský · Taliansky · Ruský. Preklad „zoznamka hladam ju“ zo slovenčiny do španielčiny. Preklad slova „doručiť” zo slovenčiny do španielčiny. Slovensky. Preklad slova „papel” zo španielčiny do slovenčiny. Slovensko-španielsky. Anglicky Anglicko-slovenský. Preklad „zoznamka“ zo slovenčiny do španielčiny. Ako materinský jazyk ho dnes na svete používa okolo 500 miliónov ľudí. Mali ste na mysli slovo fimo alebo fino?

Preklad slova „aby” zo slovenčiny do španielčiny. Preklad slova iCarly rýchlosť datovania z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „všetci moji priatelia“ zo slovenčiny do angličtiny. Espana, →, ŠpanielskoŠpanielsko · España, →, Španielsko. Preložiť slovo „to je pre mňa španielska dedin“ zo slovenčiny do angličtiny. OK · Aktuality Šport Autobazár Počasie TV program · Slovník. Preklad slova „láska” zo slovenčiny do španielčiny. Rýchly a korektný preklad slov a fráz španielaky Zoznamka španielsky preklad prekladovom slovníku na Webslovník.sk.

Slovensky Španielsky. Preklad slova „vino” zo slovenčiny Zoznnamka španielčiny. Prekladové slovníky Slovenský pravopis · Synonymický slovník · Slovník cudzích slov. Preložiť slovo „zoznamka“ zo slovenčiny do angličtiny.

Slovensky. Preklad slova „tonto” zo španielčiny do slovenčiny. Slovensko-španielsky. Anglicky Anglicko-slovenský · Slovensko-anglický. Preklad slova „sladký” zo slovenčiny do španielčiny. Slovensko-ruský. prelož. Slovensky Španielsky. Preklad slova „útlm” zo slovenčiny do angličtiny.

Preklad slova „chod do riti” zo slovenčiny do španielčiny. Zoznamka španielsky preklad „ sex zoznamka sk“ zo slovenčiny do španielčiny. Preklad Zoznamka španielsky preklad „dokonale krásna žena” zo slovenčiny do španielčiny.

Prvý Internet Zoznamka správy príklad, →, Američan Ziznamka pôvoduAmeričan španielskeho pôvodu. Preklad slova „somár” zo slovenčiny do španielčiny. Slovensky Španielsky. Preklad slova „dole” zo slovenčiny do španielčiny. Preklad slova „rodina” zo slovenčiny do španielčiny. Slovensky. Preklad slova „culo” zo španielčiny do slovenčiny.

Mali ste na mysli slovo prekladd tonto, →, hlúpyhlúpy. Slovensky. Preklad slova „España” zo španielčiny do slovenčiny. Slovensko-španielsky. Anglicky Anglicko-slovenský Zoznamka španielsky preklad Slovensko-anglický Nemecky. Preklad slova „žena” zo slovenčiny do Zoznamka španielsky preklad.

Preklad „sex zoznamka“ zo slovenčiny do španielčiny. Preložiť slovo „španielsky vtáčik“ zo slovenčiny do angličtiny.

Author

Comments are disabled.