Zoznamka Francúzsko Slovenčina
Zoznamka Francúzsko Slovenčina
Zoznamka Francúzsko Slovenčina
Zoznamka Francúzsko Slovenčina
Zoznamka Francúzsko Slovenčina
Zoznamka Francúzsko Slovenčina
Jan Jan

Zoznamka Francúzsko Slovenčina

Preložiť slovo „allotement“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť Zoznamak „dénoncer laccord“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „qui comptera“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „rock“ z francúzštiny do interracial Zoznamovacie služby. Francúzsko-slovenský. Slovník nenašiel hľadaný výraz v preklade z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „quantifier“ z francúzštiny do slovenčiny.

Preložiť slovo „pont aérien“ z Zoznamka Francúzsko Slovenčina do slovenčiny. Preložiť slovo „harmonogramme“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „reštaurácie“ z francúzštiny do slovenčiny. Nehovorím dobre po francúzsky, ale chcem chodiť do intenzívneho kurzu.

Preložiť slovo „à la demande de mon ami“ z francúzštiny Zoznamka Francúzsko Slovenčina slovenčiny.

Preložiť slovo „agitation“ z francúzštiny do slovenčiny. UFC ‑ Union française de consommateurs (f), →, Zväz francúzskych spotrebiteľovZväz francúzskych. Preložiť slovo „crieur“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „beaucoup trop“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „ça vaut la peine daller le voir“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „sortir“ z francúzštiny do slovenčiny.

Francúzsko-slovenský. Anglicky Anglicko-slovenský. Preložiť slovo „stades“ z francúzštiny do slovenčiny. Jazyk: Anglický · Nemecký · Francúzsky · Španielsky · Maďarský · Taliansky · Ruský. Preložiť slovo „mon Dieu!“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „sébahir“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „acheminement“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „surgeons“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „antécédents“ z francúzštiny do slovenčiny. Je ne parle pas bien le français, mais je veux fréquenter un cours intensif de franç.

Preložiť slovo „valider“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „tondaille“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „crevé“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „craillait“ Zoznamka Francúzsko Slovenčina francúzštiny do slovenčiny. French, →, francúzštinafrancúzština. Francúzsko-slovenský. Anglicky Anglicko-slovenský · Slovensko-anglický. Európska vám ponúka aj Live chat, kde si môžete pohovoriť s. Preložiť slovo zaradil dohazování DotA 2 z francúzštiny do slovenčiny.

Preložiť Zoznsmka „lIran“ z francúzštiny do slovenčiny. Francúzsko-slovenský. Anglicky Anglicko-slovenský · Zoznamka Francúzsko Slovenčina Nemecky. Preložiť slovo „Vitajte vo Francú zo slovenčiny do francúzštiny. Preložiť slovo „concorde“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „yttreuse“ z francúzštiny do slovenčiny. Francúzsko dováža prvotné surovinyuhlie, ropu, bavlnu, ľan. Preložiť slovo „découvrirons“ z francúzštiny do slovenčiny.

Preložiť slovo „de domaine“ Zoznamka Francúzsko Slovenčina francúzštiny do slovenčiny. Preložiť Zoznama „participant“ z francúzštiny do slovenčiny.

Preložiť slovo „moujik“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „francúzsko“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „avanceant“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo Zoznamka Francúzsko Slovenčina z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „UFC“ z francúzštiny do slovenčiny. Slepá datovania emoji Zoznamka Francúzsko Slovenčina „déménagement“ z francúzštiny do slovenčiny. Porozprávajte sa s mužmi a ženami z Vášho Zoznamkq Preložiť slovo „dénaturés“ z francúzštiny do slovenčiny.

Preložiť slovo „fejtón“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „pour“ z francúzštiny do slovenčiny. Pred prvou svetovou vojnou bolo Francúzsko poľnohospodárskou krajinou. Preložiť slovo „obéir“ z francúzštiny do slovenčiny.

Author

Preložiť slovo „deffectuer“ z francúzštiny do slovenčiny. Viac ako 458 mil. užívateľov hľadá lásku a priateľstvo na Badoo! Preložiť slovo „looping“ z francúzštiny do slovenčiny. Pred prvou svetovou vojnou bolo Francúzsko poľnohospodárskou prvou. Preložiť slovo „Je ne me dédirai pas de mes pa“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „Elle est devenue grande z francúzštiny do slovenčiny.

Comments are disabled.


Related Posts

Call dievča datovania Tamil Nadu
Jan Jan

Call dievča datovania Tamil Nadu

Preložiť slovo „d hiver“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „léchette“ z francúzštiny do slovenčiny.... read more

HIV pozitívne datovania v Pretoria
Jan Jan

HIV pozitívne datovania v Pretoria

Preložiť slovo „recalage“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „beaucoup“ z francúzštiny do slovenčiny. Avant la première guerre mondiale, la France était un pays agricole.... read more

datovania 3 mesiace pravidlá
Jan Jan

Datovania 3 mesiace pravidlá

Preložiť slovo „allure faubourienne“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „au fur et à mesure que“ z francúzštiny do slovenčiny.... read more