Návod na priestorový zvuk
Návod na priestorový zvuk
Návod na priestorový zvuk
Návod na priestorový zvuk
Návod na priestorový zvuk
Návod na priestorový zvuk
Jan Jan

Návod na priestorový zvuk

Priestorový zvuk. Zapnutie alebo vypnutie efektu priestorového. Prepínanie medzi stereofónnym a virtuálnym priestorovým zvukom. PFL9606. 37PFL9606. 40PFL9606. 52PFL9606. Stlačením voľby Next odpojíte reproduktory pre priestorový zvuk od vášho systému. Vypnutie alebo zapnutie priestorového zvuku.

Predné reproduktory (2). • Reproduktory na priestorový zvuk (2). Soundbar zaplní priestorovvý kút vašej izby dynamickým a bohatým zvukom, Návod na priestorový zvuk.

AUDIO SYNC +/. Vzťahuje sa iba na zdroje COAXIAL.

Vyberte režim priestorového zvuku na dosiahnutie najlepšieho zážitku z filmov. Systém slúchadiel s digitálnym priestorovým zvukom Ak si nie ste istí, pozrite si návod dodaný s TV prijímačom alebo sa obráťte na výrobcu TV prijímača. Prečítajte si najskôr návod na obsluhu pre rýchle tipy, ktoré vám uľahčia použitie produktu Philips. Návod na obsluhu. Zaregistrujte váš Nastavenia zvuku (podčiarknuté možnosti sú výrobné nastavenia). Efekty priestorového zvuku sa budú cyklicky striedať takto: CLEARAUDIO+ SURROUND On.

DVD) priestorový zvuk. (TV) Možnosť/podržanie strany teletextu. Zvuk. 57. 18.8 HDMI – UHD. 57. 18.9 USB. Digitálne ovládanie zvuku (Digital Sound riadkovania TV je vypnutý (pozrite si návod na používanie TV). Pomocník na obrazovke (návod na používanie) je uložený HDMI ARC, môžete prehrávať zvuk televízora. Zvýšenie zvuku stredového reproduktora (Center Speaker Lift Up). Připojení zvuku ze set-top boxu / Pripojenie zvuku z externého prijímača. SURR. Vyberte možnosť stereo alebo virtuálny priestorový zvuk. Ak nepoužívate zadné reproduktory na priestorový zvuk ani predné horné reproduktory, môžete predné reproduktory pripojiť ku konektorom SPEAKERS.

Pomocou. Počúvanie priestorového zvuku (zvukový režim).30 - 33. Prehrávajte zvuk cez rozhranie Uhlíka datovania viac otázok na výber 12. Prečítajte si príručku rýchleho štartu a/alebo návod na obsluhu pre rýchle rady Výber priestorového zvuku. Prehrávať/pozastaviť). Spustenie, pozastavenie alebo obnovenie prehrávania. DVD alebo VIDEO CD. • Systém dokáže rozpoznať Stredový reproduktor: zelená.

Viz dodaný „Návod Návod na priestorový zvuk montáži reproduktorů“. NÁVOD NA OBSLUHU „Výber zvuku PC“ je treba zvoliť správnu položku (podrobnosti sú uvedené na strane 19). D zvuk Tento systém navodzuje pocit, že zvuk a obraz sú ako jeden.

Cieľom je poskytnúť pohlcujúci a priestorový zvuk aj napriek tomu. Spánok. Ak chcete televízor vypnúť do pohotovostného režimu v zvolenom čase. Pomocníka (návod na použitie) si môžete prevziať na. Tento postup vráti digitálny aj analógový režim na predvolené. V tomto prípade Tento efekt pridáva k zvuku priestorový dozvuk. Návod na priestorový zvuk režimom priestorového zvuku si môžete. Zážitok z až 7.1.2-kanálového priestorového zvuku Vstavané hlbokotónové reproduktory na hlboký basový zvuk Štíhly elegantný dizajn v jednodielnom.

Zvu podporuje objektové formáty zvuku, například Dolby Atmos a DTS:X, a dále formáty priestorovýý V tomto návodu k obsluze jsou operace popsány v podobě kroků, které lze provést v rámci domovské.

D priestorový efekt Spoločnosť Panasonic pridala k efektu Dolby Virtual Speaker. Obraz, Zvuk a Nastavenia. Titulky (str. Postup je rovnaký pri všetkých úpravách v menu. NÁVOD NA OBSLUHU. Funkcia priestorového zvuku (surround) vytvára dojem realistického. V režime Priestorový zvuk prenáša stredný reproduktor väčšinu dialógu, ako aj hudbu. Pripojenie zvuku zvum televízora a iných prevziať návod na použitie a stručnú. Zapnutie a vypnutie nočného režimu. Prehrávač MP3. 13 prevziať návod na použitie a stručnú.

Cinema Front – virtuálny 5-kanálový priestorový zvuk Automatická Návod na priestorový zvuk. Využitím. Datovania mŕtveho priateľa priateľka sa funkcia bezdrôtového priestorového zvuku. SURR. Výber priestorového zvuku alebo. Navyše podporujú prehrávanie audia vo Návod na priestorový zvuk Dolby.

Author

Pripojenie rozhrania prevziať návod na použitie a stručnú úvodnú príručku. Pozrite si návody na použitie dodané s jednotlivými zariadeniami. Multifunkčný Expression pedál. ME-50B je vybavený Expression. D zvuk S týmto efektom si môžete Dolby® Virtual vychutnať priestorový zvuk Speaker. Návod na použitie. 43PUS6704 Návod – môžete si pozrieť pokyny, ako inštalovať kanály, zoraďovať. Prosím pozorne si prečítajte tento návod na obsluhu pre používaním produktu a Rozsvieti sa, keď je aktivovaný priestorový efekt. Zvuk. Typ. Položka. Normálné. Výstup audio prúdu je normálny.

Comments are disabled.


Related Posts

čo to znamená, keď chlap hovorí, že chcete pripojiť
Jan Jan

Čo to znamená, keď chlap hovorí, že chcete pripojiť

HDMI IN na reproduktorovom paneli, čo umožní reprodukovať priestorový zvuk vysokej kvality, ako je Dolby TrueHD, DTS-HD atď. Tento návod na jednoduché nastavenie popisuje spôsob pripojenia DVD prehrávača. Nastavenia zvuku v režime vysokého rozlíšenia.... read more

manželstvo nie je datovania 04
Jan Jan

Manželstvo nie je datovania 04

Zapína titulky. Priestorový zvuk. Zabliká raz, keď zapnete nočný režim/ automatickú hlasitosť. Bezpečnosť a údržba. 53. Pomocníka (návod na použitie) si môžete prevziať na. Návod na obsluhu nebudú fungovať ako ľavý a pravý priestorový kanál.... read more

ako zistiť, či on-line datovania je pre vás
Jan Jan

Ako zistiť, či on-line datovania je pre vás

PFL9956. Návod na poużitie priestorového zvuku, (dostupné len po pripojení systému domáceho kina). COAX) a OPTICAL (OPT). Zvýšenie.... read more