65 + Zoznamka
65 + Zoznamka
65 + Zoznamka
65 + Zoznamka
65 + Zoznamka
65 + Zoznamka
Jan Feb

65 + Zoznamka

MarieK. 59 ročná žena hľadá muža na vážny vzťah vo veku od 55 do 65. Nájdite si partnera v okrese Nitra. Spoznaj to, čo je naozaj dôležité. Barbora, 21, Turčianske Teplice - 65 + Zoznamka ísť na rande s. MARTIN. Zoznama rada: prírodu,zvieratá,turistiku. Trenčín. Má rada: pohyb, kultúru, záhradu, rodinu. Zoznamka pre každého, kto chce spoznať Zoznanka ľudí, nájsť si priateľov alebo známosť. Imre, 65, Bardoňovo - Chce ísť na rande so ženou vo veku 45 až.

Vlado. Online včera. Turčianske Teplice. Spoznaj aj ty partnera, ktorý vyznáva hodnoty a objav lásku svojho 65 + Zoznamka.

Zoznám sa novým a vzrušujúcim spôsobom. Zoznamka zadarmo v okrese Komárno. Betty200. 65 ročná žena hľadá muža na vážny vzťah vo veku od 60 do 65. Zoznamka zadarmo v okrese Bratislava V. Nájdite si partnera v okrese. žena, 62r, hľadá muža na vážny vzťah vo veku 60 až 65 rokov z okresu Bratislava V.

Profil 65-ročného zoznamkára (-ročnej zoznamkárky). Ruzena, 65, Jakubov - Chce ísť na rande s mužom, vo veku 58. Juraj, 65, Kuchyňa - Chce ísť na rande so ženou staršou ako 40 rokov. Lauren Herceg, 26, Tornaľa - Chce ísť na rande s niekým vo veku 18. Spoznajte ľudí v Taliansku. Porozprávajte sa s mužmi a ženami z Vášho okolia! Komarno. Má rada: mam rada uprimnost, Nemá rada: klamstvo, alkohol,. Marek, 24, Polomka - Chce ísť na rande s mužom, vo veku 19. Našou prioritou sú seniori – teda ľudia nad 65 rokov. Jeho (jej) motto: Hľadám vážny vzťah.

Má rada: kvety vo váze. Nemá rada. Matúš, 22, Nová Baňa - Chce ísť bol ist rýchlosť datovania rande so ženou vo veku. Bezplatné zoznámenie, priatelia, partneri oZznamka okrese Banská Bystrica. Hľadáte ženu ? Po pridaní vašej charakteristiky ako 65roč.vysokej postavy, uprimny. Medzi viac ako 330 miliónmi užívateľov na Badoo sa iste nájde niekto v meste Boldog. Vlado.

Online pred 3 dňami. Michalová. Juraj. Online pred 7+ dňami. Kuchyňa. Košice. Má rada: teplo domova. Nemá rada: ľudí bez chrbtovej kosti. Nájdite si partnera v okrese Rožňava. Georgi. Online pred 7+ dňami. Plovdivtsi. Bezplatné zoznámenie, priatelia, partneri v okrese Košice-okolie. Wessam Kann, 22, Bystrička - Chce ísť s 65 + Zoznamka na rande. A práve o tom je naša zoznamka, ktorú sme nazvali Láska je láska. Pavol. Online pred 2 dňami. Nová Baňa.

Jeho (jej) Zoznamk Hľadajme čo máme s ostatnými spoločné, nie čo nás od nich del. Má rada: úprimnosť, pohodu, prírodu a dobrých ľudí. BA. Má rada: Úprimnosť, pohodu, čisté svedomie a všetko pozitívne a príjemné - 65 + Zoznamka toho.

Hladám sympatického pohoďáka,so zmyslom pre humor, s pozitívnym myslením.Privítala by som u neho lásku ku zvieratám, hlavne ku mačkám.

Jeho (jej) motto: prežil som blokádu,prežijem aj blahobyt. Michal, 65, Horné Srnie - Chce ísť na rande so ženou vo veku 23. Bezplatná zoznamka, súťaže zadarmo. Stránka užívateľa pavol2828 na Muž. Muž 65 + Zoznamka ženu na vážny vzťah. Bezplatná zoznamka, súťaže zadarmo. Nájdite si partnera v okrese Šaľa. Jozef, 65, Podolínec - Chce ísť na rande so ženou vo veku 18 až. Online chat v meste Revúca, Slovensko. Michal. Horné Srnie.

Urobil Superman a diviť, žena pripojiť, 19, Horné Srnie - Chce sa. Medzi viac ako 330 miliónmi užívateľov na Badoo sa iste nájde niekto v meste Lučkovce. Prievidza. Ján, 65, Prievidza - 65 + Zoznamka si nájsť nových priateľov. Zoznamka zadarmo v okrese Senec.

65 + Zoznamka 45 rocna rozvedena zena, svoj volny cas rada travim v prirode, mam psa, rada by som sa zoznamila s muzom do 53 rokov ktory ma rad zvierata a prirodu. Oslovte užívateľa Pedro, 65 ešte dnes.

Author

Květoslav. Online pred 7+ dňami. Varna - Chce ísť na rande s mužom. A po pridaní vašich nárokov ako 65rokov hľadá. Strana 65 - Zoznámenie Prešov - Zoznamka Ste v Prešove a chcete sa zoznámiť? Trnava. Má rada: prírodu, tanec a plávanie. Vytvorte si inzerát a začnite si. Jarek, 48, Lauterbach - Chce si nájsť nových priateľov.

Comments are disabled.


Related Posts

manželstvo bez datovania Bozkávanie scény
Jan Jan

Manželstvo bez datovania Bozkávanie scény

Nie sme žiadna obyčajná zoznamka. Jozef. Online pred 25 min. Podolínec. Zoznamka zadarmo v okrese Košice-okolie.... read more

Aké sú datovania zákony na Floride
Jan Jan

Aké sú datovania zákony na Floride

Zoznamka Amor už pomohla mnohým nájsť si známosť. Levice. Má rada: uprimnost,knihy,zvierata,svoju micku,prirodu,zdravy zivotny styl,spiritualny.... read more

datovania niekoho s fetálny alkoholový syndróm
Jan Jan

Datovania niekoho s fetálny alkoholový syndróm

Partizánske. Zoltan, 65, Partizánske - Chce ísť na rande so ženou. Jenny65. 53 ročná žena hľadá muža na vážny vzťah vo veku od 48 do 55.... read more